Drobečková navigace

Úvod > Kemp > Zásady pobytu

Zásady pobytu

Zásady příjemného pobytu v kempu:

  1. Chovejte se tak, jak si přejete, aby se chovali i ostatní. Jste na dovolené, a to není vhodná doba pro starosti, spory a nepříjemnosti.
  2. S osobní hygienou to nemusíte přehánět, ale občas je příjemné se umýt v teplé vodě, to se Vám však nemusí podařit, pokud ostatní vodu vyplýtvali.
  3. Budete-li se snažit udržovat pořádek a čistotu, asi si nezlomíte nohu na banánové slupce, kterou odhodilo dítě Vaše nebo sousedů.
  4. Použijete-li na ohníček některý ze stromů v kempu, zjistíte, že Vás to přišlo dráže, než 100 metráků antracitu. Dřevo na topení je pro Vás přichystáno po celý den.
  5. Až Vám těsně před večeří Vaše nebo jiné dítě hozeným balonem obrátí kastrol s vepřovou pečení , později zjistíte, že při sportování na hřišti vedle kempu by se nic takového nestalo.
  6. Uplakané děti se v pozdních večerních a nočních hodinách na recepci také občas najdou. Nezapomeňte, že ti drobečkové Vás potřebují i o dovolené.
  7. Nedodržování nočního klidu je příčinou mnoha konfliktů. Buďte si jisti, že Vás za sebelepší pěvecký výkon nepochválí maminka, která ve dvě v noci uspala své dvouleté dítě.

Upozornění:

Rušení nočního klidu (obtěžování sousedů hlasitou produkcí radiopřijímačů, přehrávačů a nepřiměřeně hlučnou hlasovou komunikací) je vážné porušení ubytovacího řádu. Těm, kteří ubytovací řád poruší, bude doporučeno opustit náš kemp. V době nočního klidu (22:00 - 6:00) je v kempu zákaz jízdy motorovými vozidly.