image

Počasí

Neděle Zataženo 28/16 °C
Pondělí Skoro jasno 32/15 °C
Úterý Oblačno až zataženo s občasným deštěm 25/20 °C
Středa Zataženo 28/17 °C

Česky English

Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Rekreace

VOLNOČASOVÉ AKTIVITY 

Chcete si zpříjemnit volný čas v kempu nebo na koupališti? Máme pro vás několik způsobů jak "zabít čas"!

Ať už je to široká nabídka sportovních hřišť, minigolf, fotbalpool či možnost rybaření na rybníku Močidlo.

SPORTOVIŠTĚ

Veškeré sportovní náčiní, jako jsou míče, pálky a hole, je možné si zapůjčit na recepci. Pronájem těchto sportovišť je ošetřen zálohou v hotovosti, viz. ceník.

Hřiště na plážový volejbal

Pro rekreační hráče, přístupné po celou dobu otevírací doby koupaliště.

Hřiště s umělým povrchem

Vhodné pro veškeré míčové hry (nohejbal, kopaná, volejbal, basketbal, tenis). Rezervace lze provést na odkazu níže, hodinová rezervace je 150 Kč/hod bez ohledu na počet hráčů.

Venkovní Workout hřiště

Fitness areál, který je umístěn hned vedle víceúčelového hřiště. Je veřejně přístupný pro dospělé osoby pro posilování a protažení celého těla.

Minigolf

5 drah různé obtížnosti, které je možné taktéž rezervovat na odkazu níže. Cena je 100 Kč na hodinu, na recepci je k dispozici náčiní i pravidla hry. 

Fotbalpool

Už jste někdy hráli kulečník a baví vás? Tak to jistě uvítáte kulečník s fotbalovými míči! Fotbalpool můžete hodinově rezervovat na odkazu výše. 

Dětské hřiště

Dětské hřiště s gumovým povrchem je bezpečným místem pro vaše ratolesti, kteří si zde mohou užívat radostné hrátky. Na své si zde přijdou všechny věkové kategorie. Hřiště totiž obsahuje mnoho prvků jak pro menší, tak pro větší děti. Nechybí skluzavky, houpačky, houpadla pro malé děti, provazová pyramida, hrazdy, dvě lanovky a mnoho dalšího. Je umístěno blízko parkoviště u koupaliště v obytné zóně obce. Kromě dětského hřiště najdou naši nejmenší zákazníci herní prvky také v kempu u občerstvení a v blízkosti koupaliště. Návštěvu našeho areálu si tedy děti rozhodně užijí.

Children's Playground

PŮJČOVÁNÍ KOL

Přijeli jste k nám na více dní a chcete poznat i krásy okolí, nebo si chcete jen dojet do nedaleké restaurace na oběd? Využijte k vašim cestám mimo areál možnost zapůjčení kola. Nabízíme dámská i pánská kola spolu se základní výbavou (helmou, světly a pumpičkou). Vydejte se vstříc dobrodružství!

Rybolov Chyť a pusť

Nově si můžete zarybařit na rybníku Močidlo!
Pokud se u nás ubytujete, máte jedinečnou šanci si zachytat ryby na rybníku Močidlo. Denní povolenka stojí 300 Kč/den. Jediné, co potřebujete, je vlastní náčiní (podběrák, vyprošťovač háčku - pean) a koupenou povolenku. Dítě do 15 let smí rybařit pouze s dospělým doprovodem. Rybářský řád je přiložen níže.

Denní povolenku si lze zarezervovat na odkazu výše.

Úterky máme vyhrazené pro krmení našich rybích přátel!

rYBÁŘSKÝ ŘÁD

Pergola

V blízkosti chatek se nachází krásná dřevěná pergola s grilem, kde si můžete spolu s vašimi blízkými vychutnat grilované speciality podle vašeho gusta. Uhlí na gril je možné si zakoupit na recepci nebo v místním obchodě.


Všechny ceny najdete v ceníku

Rezervace sportovišť a rybolovu